„Hálás vagyok és örülök,hogy személyesen részt vehettem a vasárnapi tanfolyamon.
Nem gondoltam volna,hogy a tanfolyam első napja már ilyen felismerést hoz számomra.
Megértettem miért ismétlődik valami az életemben.Igen,könnyebb hátra dőlni és azt mondani:-ez a Karma! 🙂 Ezt vállaltam be.
Sokkal könnyebb,mert nem kell szembenézni az árny oldalunkkal.Na és a félelmeimmel sem. 🙂
Hálás köszönet mindenért!”
„Hálás vagyok és örülök,hogy személyesen részt vehettem a vasárnapi tanfolyamon.
Nem gondoltam volna,hogy a tanfolyam első napja már ilyen felismerést hoz számomra.
Megértettem miért ismétlődik valami az életemben.Igen,könnyebb hátra dőlni és azt mondani:-ez a Karma! 🙂 Ezt vállaltam be.
Sokkal könnyebb,mert nem kell szembenézni az árny oldalunkkal.Na és a félelmeimmel sem. 🙂
Hálás köszönet mindenért!”